słów kilka

 

Firma HH Poland S.A. jako istniejący na rynku od blisko 20 lat importer jest agentem firmy Bestway w Polsce. Produkty Bestway'a wprowadzaliśmy na rynek polski jako pierwsi i przez wiele lat budowaliśmy zaufanie zarówno dostawcy jak i klientów. Lata poruszania się w tej branży sprawiły, że stoi za nami ogromne doświadczenie oraz najlepsze ceny.

 

Produkty firmy Bestway to szeroka gama artykułów nadmuchiwanych (i nie tylko) rozciągająca się od basenów ogrodowych, materace, poprzez profesjonalne pontony, silniki, po nadmuchiwane zabawki, place zabaw, artykuły do nauki pływania i wiele innych. Wszystko wykonane z należytą starannością i w estetycznym wzornictwie. Jeśli potrzebujesz porady lub chcesz nawiązać współpracę skontaktuj się z nami, pomożemy w wyborze dobrze sprzedających się wzorów, dostarczymy zdjęcia

 i katalogi.

 

Zapraszamy do współpracy

Firma HH Poland S.A.

klient przede wszystkim !

 

Firma HH Poland S.A. otwarta jest na nową współpracę z każdym klientem, jasno określone warunki handlu pozwalają już od pierwszej transakcji uzyskać rabat, na jaki w innych firmach pracować trzeba miesiącami lub latami. Nikogo nie faworyzujemy, choć staramy się utrzymywać kontakt z klientami nie tylko na poziomie biznesowym, zawsze chętnie odpowiadamy na propozycje spotkań.

Ułatwiona procedura reklamacyjna, bezpośredni serwis Bestwaya, szybkie dostawy firmą kurierską DB Schenker oraz pomoc doświadczonych sprzedawców sprawiają, że handel jest łatwiejszy i przyjemniejszy na dość trudnym dzisiaj rynku.

 

Dla dalszych informacji zapraszamy do lektury rozdziałów:

"Jakość Bestway" i "Jakość HH Poland S.A."

jakość Bestway

 

Firma BESTWAY jest zawsze zainteresowana spełnianiem najwyższych norm jakościowych i przykłada dużą wagę do ostatnich dyrektyw, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego prosimy o szczegółowe zapoznanie się z następującymi informacjami:

 

1) Wszystkie zabawki do pływania o rozmiarze ponad 120 cm będą spełniały nowe wymagania nowej Dyrektywy Bezpieczeństwa Zabawek

 

2) W ślad za opublikowaniem nowej Dyrektywy Bezpieczeństwa Zabawek, BESTWAY Europa jest uważany za prawnego producenta dystrybuowanych produktów względem ustawodawstwa UE i dlatego będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie i wyprodukowanie zabawek zgodnie z wymaganiami nowej dyrektywy.

 

Jakość produktów Bestway kontrolowana jest na każdym etapie produkcji począwszy od zakupu surowców, aż do wykończenia produktu, każda wytworzona sztuka musi być doskonała. Dzięki tej strategii Bestway zaoferować może najwyższą jakość przy jednoczesnych konkurencyjnych cenach.

 

jakość HH Poland

 

Przedsiębiorstwo HH Poland S.A. powstało w 1991 roku i na przestrzeni lat stało się jednym z największych importerów w Polsce. Ugruntowana obecność na rynku potwierdzona jest długoletnią współpracą z ponad setką klientów hurtowych z całej Polski oraz współpracą ze wszystkimi czołowymi, międzynarodowymi sieciami handlowymi obecnymi na polskim rynku. Od 2002 roku firma jest liderem na rynku zabawek interaktywnych w Polsce, co potwierdzone jest obecnością na liście najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce w rankingu Rzeczpospolitej.

 

HH Poland S.A. w trosce o zadowolenie i bezpieczeństwo klientów kładzie duży nacisk na kontrolę zarówno w trakcie procesu produkcyjnego, jak i w trakcie sprzedaży już w kraju artykułów sprowadzanych przez siebie. Pośród wszystkich grup asortymentowych jakie znaleźć można w ofercie firmy, najważniejszym czynnikiem branym pod uwagę przy doborze dostawcy jest jakość. Handlowiec w firmie porównuje faktyczną jakość produktu przysłaną przez dostawcę z wymaganiami użytkownika. W praktyce jakość dotyczy w przypadku firmy HH Poland także dodatkowych czynników, jak żywotność produktu ( ze względu na udzielaną gwarancję).

 

Ważnym aspektem jest również zdolność dostawcy do zapewnienia wymaganej ilości towaru w wymaganym czasie przez co staramy się utrzymać stałą dostępność towaru pożądanego.

 

Copyright © HHPoland 2015