BASENY

 

Doświadczenie, wiedza i poświęcenie były głównymi czynnikami, dzięki którym przy odpowiedniej strategii, Bestway stał się globalnym liderem w produkcji basenów. Departament AGP (Above ground pools) pracuje cały rok analizując i przechodząc przez wszystkie poziomy produkcji: inżynierowie szczeółowo badają materiały używane w produkcji, przeprowadzają doświadczenia uwzględniające realne wykorzystywanie produktów oraz zbierają informacje od serwisów posprzedażnych. Dzięki temu firma Bestway jest w stanie szybko wprowadzać korekty w technikach produkcji dąząc do doskonałości i determinując rozwój produktu.

 

Wszechstronny dział R&D firmy Bestway jest siłą napędową rozwoju jakości produktów, jednocześnie rozwinięta sieć serwisów posprzedażnych firmy zaprowadziły ją na pierwsze miejsce wyboru wśród klientów, dla wszystkich potrzeb z zakresu basenów ogrodowych.

 

Szeroki asortyment basenów dostarcza dużych możliwości wyboru w zakresie ceny oraz parametrów produktu, wedle wymagań klienta. Baseny firmy Bestway są łatwe w montażu i utrzymaniu, baseny dostarczane są z płytą DVD zawierającą instruktaż rozkładania basenu oraz zarys konserwacji i użytkowania.

 

Oprócz basenów, firma Bestway inwestuje również w rozwój technologii akcesoriów basenowych dostarczając rewelacyjne rozwiązania dla utrzymania wody w czystości i dla łatwiejszego użytkowania. W ofercie firmy HH Poland znajdą Państwo m.in. przykrycia na basen, podłogi pod basen, pompy, filtry, ozonatory, dozowniki i masę innych akcesoriów.

MATERACE

 

Obojętne czy Ty i Twoja rodzina wyjeżdżacie na kemping, dzieci śpią u przyjaciół, rodzina przyjeżdża na weekend, czy szykujesz niezapomnianą parapetówkę, w naszym asortymencie znajdzie się coś na każdą okazję. Wygodne, eleganckie, wytrzymałe, materace firmy Bestway posłóżą Ci w wielu sytuacjach. Niech słowo materac przestanie kojarzyć Ci się ze zwykłym kawałkiem nadmuchiwanego materiału od teraz może to być sofa z oparciami, kanapa, łóżko, materac z wbudowaną pompką, poduszką i wiele innych propozycji. W sprzedaży firma HH Poland posiada również całą gamę akcesoriów do materacy takich jak pompki nożne, ręczne, elektryczne, łatki naprawcze, poduszki nadmuchiwane i wiele wiele innych.

PONTONY

 

Hydro-Force !! Tą nazwę warto zapamiętać. Linia specjalnych, wytrzymałych, profesjonalnych pontonów z możliwością podłączenia silnika elektrycznego, również znajdującego się w ofercie Bestway. Zaprojektowane z ekstermalną starannością, wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, łatwe w użytkowaniu, przechowywaniu i transporcie posłużą każdemu przez wiele lat. Każda sztuka jest testowana pod okiem doświadczonych inżynierów, dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników i długiej trwałości produktu.

 

Materiałom odpornym na zanieczyszczenia (w tym benzynę !!) nie straszne jest długie użytkowanie w nawet najbardziej zasolonej wodzie. Możliwość podłączenia za burtą czterosuwowego silnika w połączeniu z łatwością obsługi i trwałością produktu daje klientowi możlwość posiadania własnej łódki do wędkowania, nurkowania, czy po prostu spokojnego pływania po tafli wody w cenie dużo niższej od tradycyjnych łódek.

Pontony Bestway to nie tylko linia Hydro-Force w ofercie firma HH Poland posiada również pontony wędkarskie, pontoniki dla dzieci i inne oraz mnóstwo akcesoriów. Poniżej przykładowe produkty z oferty.

zabawki nadmuchiwane

 

W trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania firma Bestway deklaruje zgodność nadmuchiwanych zabawek z wymaganiami Unii Europejskiej w tym zakresie. Kupując produkty firmy Bestway zawsze mogą być Państwo pewni jakości potwierdzonej certyfikatami.

 

Pośród zabawek nadmuchiwanych znajdą Państwo zarówno "pomoce" w nauce pływania dla Waszej pociechy takie jak rękawki, kółka, kamizelki jak i akcesoria, które dostarczą wiele radości nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. W asortymencie między innymi piłki plażowe, pontoniki, nadmuchiwane zamki do zabawy w ogrodzie, nadmuchiwane zwierzaki, mini skutery i motorówki z silniczkami i wiele innych.

Lay-Z-Spa

 

PO CO PŁACIĆ PONAD 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH LUB WIĘCEJ ZA WANNĘ SPA ?

 

Firma HH Poland S.A. jest importerem basenów LAY-Z-SPA z systemem masażu. W tym basenie znajdą Państwo swój własny kąt, w którym z łatwością zapomnicie o minionym stresującym dniu. Montaż niewymagający narzędzi pozwoli Ci zabrać Twój własny „Salon wypoczynku” gdzie tylko zechcesz … Wraz z rodziną, przyjaciółmi zrelaksuj się w 40 stopniowej wodzie z przyjemnie masującymi bąbelkami.

 

Odpowiednie materiały wykonania sprawiają, że domowe SPA, może pozostawać na zewnątrz również w czasie deszczu.

 

Bardzo wytrzymały na uszkodzenia materiał wykonania – jest to najwyższej jakości materiał pontonowy  + dodatkowa warstwa osłonowa całego basenu.

 

Baseny LAY-Z-SPA cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki czemu powstają nowe ulepszane modele.

 

 

maski, płetwy, rurki

 

Akcesoria do pływania i nurkowania firmy Bestway to świetnej jakości, amatorskie, półprofesjonalne oraz profesjolane zestawy do podwodnych "podróży". Maski, rurki, płetwy, okularki i związane z pływaniem na i pod powierzchnią wody akcesoria, dostarczą początkującym i zaawansowanym fanom tego sportu satysfakcję z zakupu i przyjemność użytkowania.

Copyright © HHPoland 2015